Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
ZmienilemNicka 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To wersja Brukselska,ta z Calais ma walec z przodu.Ehh wy spece od imigranckiej motoryzacji,brak słów ;)

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A gdzie miotacz płomieni?

0

Zglos komentarz

N
narwal101 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gość jest fanem filmu "Death race".

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
9 lat temu

Albo Nad Max ;) Swoją drogą, czemu to wiocha?

0

Zglos komentarz

T
Timo72006 😏 Szyderca
9 lat temu

Mad Max ;)

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
9 lat temu

Dokładnie też tak skojarzylem.

0

Zglos komentarz

T
Timo72006 😏 Szyderca
9 lat temu

Nie wiem za co te 2 minusy? wystarczy urzyc glowy i google wpisac (Mad Max LKW)i wyskoczy dokladnie ten pojazd... no ale :)

0

Zglos komentarz

M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
9 lat temu

to jeden z pojazdów ruskich Nocnych Wilków

0

Zglos komentarz

B
blind0 🌾 Wieśniak
9 lat temu

taa ruskich nocnikow chyba

0

Zglos komentarz

B
bazyl69 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To nie TIR. To ADR.

0

Zglos komentarz

R
Rafer29 💩 JP 100%
9 lat temu

Na ciapatych, to powinien być ś**ński zaprzęg. :)

0

Zglos komentarz

Reklama