Reklama
Reklama

Komentarze

10
D
Dimasq 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Katole i prawacy!... Nie to lewacy :)

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
9 lat temu

Autorze, zaraz zjawi się tutaj maxiu i wszystko (ale to absolutnie wszystko) wyjaśni...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Zgadza się , może również pojawić sie jurek-siurek

0

Zglos komentarz

N
nowostary 🏹 Łowca
9 lat temu

A pewnie, że się zjawią. Pe**ły tak mają, zawsze we dwójkę albo i więcej :)

0

Zglos komentarz

M
muovo 🎖️ Snajper
9 lat temu

Chyba masują sobie hemoroidy bo jeszcze nic nie napisali:)

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

Polska to najbardziej tolerancyjny kraj na świecie gdzie większość społeczeństwa ma wyje... na takie odchylenia do momentu jak im się tego na siłę nie wciska. Sami sobie tym szkodzą.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Dokładnie to samo mówił Korwin - że TFU! geje szkodzą tymi manifestacjami normalnym homosiom, bo ci drudzy boją się tego, że takie działania doprowadzą do przemocy lub nawet morderstw, podczas gdy zwykli homosie chcą po prostu żyć sobie w spokoju i w zaciszu pokoju kopać glinę u kolegi.

Dokładnie to samo mówił Korwin - że TFU! geje szkodzą tymi manifestacjami normalnym homosiom, bo ci drudzy boją się tego, że takie działania doprowadzą do przemocy lub nawet morderstw, podczas gdy zwykli homosie chcą po prostu żyć sobie w spokoju i w zaciszu pokoju kopać glinę u kolegi.

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
9 lat temu

@kawalrafala nawet sami homosie o tym mówili, że to im szkodzi.

0

Zglos komentarz

X
xsandrax13 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Reprezentując grupę, o której mowa - wstyd mi, że są tacy idioci, którzy śmią głosić m.in. w moim imieniu takie bzdety! Ja nie chodzę po ulicy z gołą d*pą krzycząc o tęczy i ci**ach. Dajcie żyć ludziom w spokoju...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Slogany typowego polskiego chrześcijanina... A podobno kościół katolicki tak chroni Polskę przed pe**lstwem, pe****lią i innym transdziwadłem...

0

Zglos komentarz

M
marion1666 🌾 Wieśniak
9 lat temu

za duzo ludzi oj za duzo

0

Zglos komentarz

Z
9 lat temu

Nie katolicka, nie narodowa tylko Polska Tęczowa.

0

Zglos komentarz

K
kalipsox 🌾 Wieśniak
9 lat temu

mamy wolnosc, kazdy moze sobie myslec co chce, ale w swojej glowie, po co mi wiedziec co kto sobie mysli, mam swoje problemy

0

Zglos komentarz

P
paullla17 😏 Szyderca
9 lat temu

homoseksualiści musza się wstydzić za tych de**li

0

Zglos komentarz

C
Calvus 🌾 Wieśniak
9 lat temu

...a co to jest "męszczyzna"?

0

Zglos komentarz

Reklama