Reklama
Source: wgrane.pl

Łódź: Ponad 225 km/h przez miasto na motocyklu

przez Biskup6 — 9 lat temu
48

Zglos post

Reklama

Komentarze

44
D
durer 😏 Szyderca
9 lat temu

Tak w ogóle to po co ten filmik tu? Przecież się nie zabił.

0

Zglos komentarz

L
lslodko 😏 Szyderca
9 lat temu

Taki kozak zabil mi znajomego, ograniczenie predkosci do 50 , kumpel wyjezdza przy pustej drodze z podporzadkowanej a z boku nadlatuje motor 300 km/h. Wlecial lewa przednia szyba, wylecial prawa, po drodze zabijajac pasazera.

0

Zglos komentarz

M
Mr.Spook 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oby id***a roz**bał się na jakiejś koleinie czy progu zwalniającym, w Łodzi auta często zmieniają pasy bez dania kierunku, czy zaraz po jego załączeniu...

0

Zglos komentarz

Z
zordon85 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Mądre to?Pytam się mądre to?A tak po za tym to jakoś słabo to jedzie,zero przyspieszenia z miejsca,nie jedna 125 cm lepiej się zbiera

0

Zglos komentarz

K
kyniu_87 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jechał 8 minut łamiąc wszystkie przepisy jakie się da, ryzykując życie swoje i innych po to żeby pociupciać przez 3 minuty... to jest szczyt absurdu.. w tym czasie na retkinii doszedł by już 2 razy i miał 2 minuty na odpoczynek xD a tak już całkiem serio - gratuluję de**lizmu!

0

Zglos komentarz

M
markotbg 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Pierdzielicie głupoty. widać że wie co robi.

0

Zglos komentarz

M
mario509 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Phi ja do pracy mam 15 km i robię to w 9 minut AUTEM. P.S. Ja spadam bo za 10 minut muszę być w pracy NARA.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A potem się obudziłeś

0

Zglos komentarz

N
nikodem123 🌾 Wieśniak
9 lat temu

facio chwilami mięknie , to jeszcze młody cykor - ale jesionkę to niech sobie już zamówi bo są promocji.

0

Zglos komentarz

M
MichuBydgoszcz 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To że to de bil to nikomu nie trzeba uświadamiać, łapy połamać żeby krzywdy nikomu nie zrobił. Ale ciekawi mnie kiedy w Łodzi taki mały ruch jest. Przejeżdżam przez Łódź od kilkunastu lat i nigdy nie trafiłem na taki luz na ulicach...

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

WoW!!! W Łodzi nauczyli się jeździć :)) Przez większą część filmu lewy pas nie był praktycznie zawalony :))

0

Zglos komentarz

V
videocop 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wielki kozak, a czerwonej lampki na skrzyżowaniu się boi. Normalnie ci**a.

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
9 lat temu

Mój rekord to 9 godzin z Warszawy do Nowego Yorku.

0

Zglos komentarz

M
mistrzu202 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Już widzę płacz motocyklistów że jakiś baran mu wyjechał i go zabił, a on był taki młody.

0

Zglos komentarz

A
atrix1983 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To de**lne śc****o powinno zginąć na tej trasie oczywiście nie robiąc krzywdy nikomu innemu. Ulica to nie tor zapamiętajcie sobie pseudomotocykliści. Gdyby ktoś wszedł na jedno z tych przejść które mijała ta bezmózga istota ... nie chcę nawet myśleć, ale niedoje..ni koledzy i znawcy gatunku twierdzi...

To de**lne śc****o powinno zginąć na tej trasie oczywiście nie robiąc krzywdy nikomu innemu. Ulica to nie tor zapamiętajcie sobie pseudomotocykliści. Gdyby ktoś wszedł na jedno z tych przejść które mijała ta bezmózga istota ... nie chcę nawet myśleć, ale niedoje..ni koledzy i znawcy gatunku twierdzili by oczywiście, że się nie rozejrzeli. Mam tylko nadzieję, że na podstawie nagrania uda się ustalić tożsamość tego id**ty.

0

Zglos komentarz

U
uMorlok 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dziwię się że na czerwonym się zatrzymywał, gdyby nie to, to u karyny byłby już w 7 minut, 30 sekund seksu to jeszcze fajkę by zdąrzył spalić...

0

Zglos komentarz

K
k73k73 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tylu chorych czeka na organy, a tu sie marnują. Potem sobie ponaklejają "Patrz w lusterka...". Motocykliści, podziękujecie takim de**lom jak ten, że macie tak złą opinię.

0

Zglos komentarz

O
ozix88 🌾 Wieśniak
9 lat temu

no co ale na czerwonym nie przejezdza :D

0

Zglos komentarz

K
kurczakman007 💩 JP 100%
9 lat temu

Ten kto nie jeździ motorem to tego nie zrozumie. I de**lne komentarze dają ci co mo**ami potrafią tylko przed monitorem siedzieć. Ale widać że chłopak wprawę ma i na pałe niczego nie robił.

0

Zglos komentarz

C
centrala 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gościu jeżdżę motorem i tego nie rozumiem. A na marginesie co ma wprawa do jazdy jak DE**L przez miasto do panny bo mu się bzykać zachciało.

0

Zglos komentarz

Z
Zeton84 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To na tor niech wypierd... A w mieście to nikt przy tej prędkości nie ma prawa go widzieć w lusterku w razie czego to tylko szkoda kierowcy samochodu bo pewnie wyrok by dostał a nie ten de**l co się zabił.

0

Zglos komentarz

M
maxylia 💩 JP 100%
9 lat temu

Ostra jazda :) Przynajmniej zatrzymuje się na czerwonym lol .... :P

0

Zglos komentarz

Z
Zeton84 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Kr***n który powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia, a za ten wyczyn trafić na rok do pomocy przy sprzątaniu ciał z wypadków. Może jak by tak trochę szufelką do worków pozakładał coś by do łba trafiło.

0

Zglos komentarz

K
Kakaszraka 💩 JP 100%
8 lat temu

Ja tak na moim komarku jeździłem jak mu się zapłon ustawiło to też tak jechał ale jak się przewróciłem to sobie ała zrobiłem w dupcie i bolało

0

Zglos komentarz

D
dawid_6s 💩 JP 100%
8 lat temu

nigdy nie zrozummiem po co k..... a potem zdiwini ze ich nie widac. Jak dla mogl trafic w naczepe ciężarówki z naklejak prztrz w lusterko motocykle sa wszedzie... krertn

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

E, słaby, nie wyebal się. Szkoda.

0

Zglos komentarz

Y
YooY13 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Patrz w lusterka bo zapierdzielam 220km/h po mieście. Wyczyn że hej po prostej 220km/h. Jeszcze kogoś matoł zabije.

0

Zglos komentarz

F
figeur90 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To ma być mocne? Chyba dla prawiczkow:)

0

Zglos komentarz

M
mimik11 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tak bohater a hamuje ? Eeeeee no cykor !

0

Zglos komentarz

I
ikeauppsala 💩 JP 100%
9 lat temu

Oj jaka szkoda ze nie uderzył w drzewo i się nie zabił. Miałby nauczkę na przyszłość.

0

Zglos komentarz

A
absur 😏 Szyderca
9 lat temu

U gościa nie działa wyobraźnia. Po prostu udało mu się dojechać. Ja sam dość często jeżdżę motocyklem ale robię to zdecydowanie wolniej. Też mógłbym cisnąć gaz ale stawka jest zbyt wysoka.

0

Zglos komentarz

E
edekkkkkkk 🌾 Wieśniak
9 lat temu

koniec w parku sztywnych

0

Zglos komentarz

H
hana777 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Uwaga.Patrz w lusterka bo taki de**l może Cię zabić.....nie pozdrawiam dawcy....

0

Zglos komentarz

H
hakkar100 🌾 Wieśniak
9 lat temu

należysz do grupy ludzi która nie ma zielonego pojęcia co oznacza "patrz w lusterka..." a co do motocyklisty totalny de**l

0

Zglos komentarz

M
Maarek777 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Daj malpie brzytwe ...

0

Zglos komentarz

M
Maarek777 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Daj malpie brzytwe...

0

Zglos komentarz

E
e-ronin 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tym razem się udało. Następnym razem będzie już tylko statystyką w policyjnym rejestrze zgonów.

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

De**l. Inaczej tego opisać nie można.

0

Zglos komentarz

K
kundta 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Trochę słabo. Ja w 2005 roku, a nie było trasy W-Z, jak remontowałem swoje mieszkanie na Retkini (ul. Popiełuszki - koniec osiedla) a mieszkałem na Janowie (jeszcze dalej niż Widzew) swoim Fiatem Uno 1.0 Fire przejechałem tę trasę w 10 minut. Dwa razy wcisnąłem hamulec, raz skręcając z Popiełuszki w...

Trochę słabo. Ja w 2005 roku, a nie było trasy W-Z, jak remontowałem swoje mieszkanie na Retkini (ul. Popiełuszki - koniec osiedla) a mieszkałem na Janowie (jeszcze dalej niż Widzew) swoim Fiatem Uno 1.0 Fire przejechałem tę trasę w 10 minut. Dwa razy wcisnąłem hamulec, raz skręcając z Popiełuszki w Maratońską, a drugi z Rokicińskiej w Hetmańską.

0

Zglos komentarz

K
kundta 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Trochę słabo. Ja w 2005 roku, a nie było trasy W-Z, jak remontowałem swoje mieszkanie na Retkini (ul. Popiełuszki - koniec osiedla) a mieszkałem na Janowie (jeszcze dalej niż Widzew) swoim Fiatem Uno 1.0 Fire przejechałem tę trasę w 10 minut. Dwa razy wcisnąłem hamulec, raz skręcając z Popiełuszki w...

Trochę słabo. Ja w 2005 roku, a nie było trasy W-Z, jak remontowałem swoje mieszkanie na Retkini (ul. Popiełuszki - koniec osiedla) a mieszkałem na Janowie (jeszcze dalej niż Widzew) swoim Fiatem Uno 1.0 Fire przejechałem tę trasę w 10 minut. Dwa razy wcisnąłem hamulec, raz skręcając z Popiełuszki w Maratońską, a drugi z Rokicińskiej w Hetmańską.

0

Zglos komentarz

A
anabarbara 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Krotko:Gosciu niezle wymiata na tym swoim odkurzaczu,widac ze ma pojecie o samej jezdzie i refleks.Co do samego zachowania sie na jezdni to juz temat do dyskusji bo gdyby glupota umiala mowic,okazaloby sie ze czysty objaw de**lizmu w sensie zagrozenia dla innych uzytkownikow tych ulic.Osobiscie uwaz...

Krotko:Gosciu niezle wymiata na tym swoim odkurzaczu,widac ze ma pojecie o samej jezdzie i refleks.Co do samego zachowania sie na jezdni to juz temat do dyskusji bo gdyby glupota umiala mowic,okazaloby sie ze czysty objaw de**lizmu w sensie zagrozenia dla innych uzytkownikow tych ulic.Osobiscie uwazam ze jesli ktos chce sie rozwalic na amen,to nie potrzebne sa az takie rajdy,wystarczy sie rozpedzic i walnac w mur,ale koniecznie miec ze soba zyletki do zeskrobania go pozniej z tej przeszkody.Dla mnie - id***a do potegi.

0

Zglos komentarz

P
paraolsztyn 🌾 Wieśniak
9 lat temu

13 kilometrów w 8 minut. czyli średnia prędkość to ok. 63km/h ;)

0

Zglos komentarz

M
Mariash 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jak zabije siebie-srał pies. Id****w nie żal. Ale jak przy okazji zginą przez buca ludzie,to już nie będzie klawo.

0

Zglos komentarz

C
czarny01 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jakby polecial w nocy bez korkow i swiatel to mozna zrobic w 5 minut:-)

0

Zglos komentarz

W
wiocha-lodz 💩 JP 100%
9 lat temu

8 minut słaby wynik, jeszcze żeby to były godzony szczytu ;) janusz z grazyną w pasacie wykręci taki czas w sobotę rano ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

R.I.P. za 3...2...1...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Przez takie jeba**e ameby pozniej ludzie patrza na nas motocyklistow jak na id****w.. Gdzies pomiedzy kierowcami zajezdzonych BMW a stuningowanych golfow.... ;/

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

moja kosiarka lepiej brzmi i lepiej daje

0

Zglos komentarz

Reklama