Reklama
Source: YouTube

Reakcja małego chłopca na przejazd motocykli

przez Evrocot — 9 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
F
FredStandard 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Świetny chłopczyk!Sam też tak reaguję:) Sam jeżdżę i pewnie czasem zrobię radochę takiemu maluchowi :)

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
9 lat temu

Heh jaki szczęśliwy. Kiedyś sam będzie latał :)

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
9 lat temu

małego bardziej zimno telepie niż te motory

0

Zglos komentarz

E
9 lat temu

Młodzieniec wymiata....Szacun....

0

Zglos komentarz

Reklama