Reklama
Reklama

Komentarze

35
P
paraolsztyn 🌾 Wieśniak
9 lat temu

No i na huj znowu zaczynacie pokazywać to coś? Źle było bez tego? Pe**łki tęskniły?

0

Zglos komentarz

W
wielki_miszcz 😏 Szyderca
9 lat temu

nożyczkami "to" wycinałeś? dzieci w przedszkolu średnio uzdolnione manualnie "ładniej" by to wycięły i przykleiły do monitora ... łosie które to kupiły muszą być przyjeb@ne na co najmniej jedno oko

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Generalnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@ju

0

Zglos komentarz

W
wielki_miszcz 😏 Szyderca
9 lat temu

ch@j to cie pizd@ zrobił ... nieudolnie zresztą

0

Zglos komentarz

W
wielki_miszcz 😏 Szyderca
9 lat temu

@sedziadread rozumiem twój żal, dlatego życzę ci żeby twój stary kochał cię jeszcze mocniej - przynajmniej trzy razy dziennie - w przerwach pomiędzy odrabianiem lekcji i adoracją ze strony starego, zajrzyj do słownika "kompaniu"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Generalnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGener...

Generalnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@juGeneralnie manualnie to cie stary wyciera po kompaniu ch@ju[x]

0

Zglos komentarz

F
Firever 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ot kolejna propaganda, ostatnio coraz więcej tutaj tego (propaganda to wiocha, więc się niby zgadza). Zastanawiam się tylko czy wstawiający są na prawdę tacy tępi i odgrywają rolę pożytecznych id****w czy biorą za to hajs i są zwykłymi kur..... Każda wstawka przeciwko temu tematowi utwierdza mnie ty...

Ot kolejna propaganda, ostatnio coraz więcej tutaj tego (propaganda to wiocha, więc się niby zgadza). Zastanawiam się tylko czy wstawiający są na prawdę tacy tępi i odgrywają rolę pożytecznych id****w czy biorą za to hajs i są zwykłymi kur..... Każda wstawka przeciwko temu tematowi utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że coś jest na rzeczy. Jak to się mówi: wierze tylko w wiadomości zdementowane.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Gdybyś oglądał TVN jak ja z moimi synkami z Klubu to byś wiedział jakie są fakty. A tak to muszą w pocie czoła od świtu do zmierzchu, a nawet i w nocy zamieszczać żebyście wiedzieli.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Wyiebał bym w czoko to coś.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Dalej fetor .

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
9 lat temu

Typowy elektorat Pis

0

Zglos komentarz

I
irou84 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Foto moto

0

Zglos komentarz

G
govou 🌾 Wieśniak
9 lat temu

hu.....z cycami tyle w temacie

0

Zglos komentarz

P
parlan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wyemancypowany prostytut.

0

Zglos komentarz

S
stlasznyvlad 💩 JP 100%
9 lat temu

nieważna propaganda, nieważna ideologia...ruchałbym tę d**ę jak wściekły ;P

0

Zglos komentarz

E
explorer 😏 Szyderca
9 lat temu

Przecież to ma jaja i pałkę tylko się za kobietę przebiera zboczeniec

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
9 lat temu

Gdzie są ci Polscy narodowcy, homofoby polskie jak to niektórzy głupcy piszą? Gdyby tak było to to coś by już dawno połamane leżało koło swoich kolesi pederastów! PS nie róbcie z głupich ludzi celebrytów.

0

Zglos komentarz

B
binder69 😏 Szyderca
9 lat temu

To jest fotomontaż - nie warte uwagi

0

Zglos komentarz

K
kumanek666 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jurek wszyscy już wiedzą,ze jesteś dobry z fotoszopa ale dlaczego wciąż promujesz brata ?

0

Zglos komentarz

J
japierdole147 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jaki film taka widownia

0

Zglos komentarz

T
ten71 💩 JP 100%
9 lat temu

to dziewczyna tego palanta pe**lskie lewaki haaaaaa

0

Zglos komentarz

S
Sawyer95 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Same katastrofy w tym Smoleńsku...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

Nielot..i latawica

0

Zglos komentarz

B
borys42 💩 JP 100%
9 lat temu

Przecież to powinno być odstrzelone za wczas, każdy pederasta homoz**b i reszta pi*******ych chorych umysłowo z**bów powinno być leczone ołowiem.

0

Zglos komentarz

B
borys42 💩 JP 100%
9 lat temu

Je***y w d**ę moderator, pies cie jebał ku**o lewacka - zdechnij w mękach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Juruś! Jak to twoja dziewczyna na tym filmie? Jak się dowiem że i ty potajemnie oglądałeś to kapcia zdejme i zobaczysz!

0

Zglos komentarz

D
Dimasq 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Juruś? Myślałem że lewaki kochają lgbt!? A swoją drogą szacunek dla rafalali propo tej sytuacji

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
9 lat temu

To se to szanuj jak lubisz te klimaty.

0

Zglos komentarz

L
LiquorandWhores 🎖️ Snajper
9 lat temu

Przeczytała recenzje, że film ch@ja warty, to przyszła.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

I tak wiadomo jak się skończy ten film:)

0

Zglos komentarz

D
deef3 🌟 Padawan
9 lat temu

Taka prawda w filmie jak to że tralalala ma pochwę.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Dostał zaproszenie to przeszedł.

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

dostało zaproszenie to poszedło

0

Zglos komentarz

B
Baciar71 🏆 Master
9 lat temu

jaki film, taka publika

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

To wróciło !!! Szczęście że nie może złożyć jaj.W sumie to może,ale swoje na tależu :-}

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A po projekcji zaraz sie udal do pewnej willi na Zoliborzu na mala orgietke :D

0

Zglos komentarz

A
andrzej53 💩 JP 100%
9 lat temu

Ciekawe ile tyś,zainkasało to COS od .PO.PSL.SLD,S*domitow,itd,za udział,w,filmie,Ciekawe ,do czego,się,jeszcze,SWOŁOCZE,posuną,przypuszczamy,że,dzień,i NOC,na,kolanach,BŁAGAJĄ.Putina,Schulza,Kim.Kuja,z,Korei.Pł.o.sklepanie Polaków.jak sklepali.nas,Niemcy.z Swołoczami,w.39.i przywrcili ich do koryta...

Ciekawe ile tyś,zainkasało to COS od .PO.PSL.SLD,S*domitow,itd,za udział,w,filmie,Ciekawe ,do czego,się,jeszcze,SWOŁOCZE,posuną,przypuszczamy,że,dzień,i NOC,na,kolanach,BŁAGAJĄ.Putina,Schulza,Kim.Kuja,z,Korei.Pł.o.sklepanie Polaków.jak sklepali.nas,Niemcy.z Swołoczami,w.39.i przywrcili ich do koryta,KORYTA.CHCEMY Błagają dzień i noc,KODzini,z,PO.PSL.S*DOMITY.KORYTA.

0

Zglos komentarz

J
Jack_Bauer85 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A tak ogolnie to o co chodzi bo twojego belkotu zrzumiec sie nie da

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

jack_burdelos 13 nie staraj się zrozumieć to jest dla ludzi z IQ większym niż IQ szympansa

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

ten pe**łka, bleh ...

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
9 lat temu

hahah odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Znowu to gó**o wypłynęło ??? !!!

0

Zglos komentarz

Z
zgredzik112 🌾 Wieśniak
9 lat temu

czemu to nie siedzialo wtedy w tupolewie???

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
9 lat temu

powiedzcie, bo już się pogubiłem - on jest pedziem, czy zwyczajnie jeb.nięty ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
9 lat temu

Wierzy w zamach, więc zdecydowanie Jeb.nięty.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
9 lat temu

fakt, to by pasowało ...

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
9 lat temu

Jebnie.y i to nie raz ;-)

0

Zglos komentarz

E
ewunia86 🌾 Wieśniak
9 lat temu

bo to był @huj nie zamach

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
9 lat temu

Żyje z tego że daje w kakao gościom troszkę bardziej zamożniejszym,i Ci go wypromowali... Tfuuu!!! Paskudstwo!!!!

0

Zglos komentarz

Y
yeromine 😏 Szyderca
9 lat temu

autorze wstawki, sam jemu robisz reklamę, co ...uj wstawiasz i się nim podniecasz, jemu chodzi o rozgłos, a ty się do tego przykładasz

0

Zglos komentarz

Reklama