Podobne posty
Komentarze
10kandydat na oficera obrony terytorialnej,tylko dziecka szkoda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Było już i coś mi mówi, że wstawicie to towarzysze w dniu dzisiejszym jeszcze z dziesięć razy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
towarzysza to może sobie znaleźć najprędziej u swoich zleceniodwców, Kalkstejn, Piotrowicz coś ci to mówi trolliku?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie tu jakieś agresywne hasła, czy skłonności do terroryzmu? Strzelba jest do obrony, kiedy obcy "przyjdą podpalić dom". Proste.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
obys kiedyś trafil na kogos takiego i wtedy zaczą dzielic się z nim swoją mądroscią na temat kościoła i chrzescijanstwa:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chętnie bym spotkał takiego "byka" sam na sam :D :D :D , zapewne bohater internetowy a w realu mocny z minimum 10-cioma kolegami. Dziecka tylko szkoda :/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oOo proszę, jaki bohater się znalazł:) powinni ci rzeźbę postawić niczym dyskobol. ahhh te idealne proporcje i odwaga lwa(przez monitor komputera)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slyszalam ze tworki , ale nr sali nie znam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
eljach, w sobotę późnym popołudniem będę w Wa-wie, pisz gdzie podjechać, podyskutujemy ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
minusy od psipe****li masz za to ty wystawiasz, nieistotne co, nawet jakbyś ich matki chwalił to i tak zminusują :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda wam dziecka z orłem w koronie na piersiach? Czy że ma ojca chrześcijanina ipatriote bo się juz gubię
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ipatriota z giwerą ... a jakby to był muzułmanin, jest przecież dużo takich fotek, to też byś tak stękał?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakby każdy muzol biegał z ASG za 75 zł, to świat inaczej patrzyłby na islam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On zasluguje na ZLOTEGO BLASIKA + figurke kaczynskich z Radomia :)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane