Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
arturp9 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To piękny układ, czy wiocha gamoniu?!

0

Zglos komentarz

N
noman70 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To nie sa szwedki! Bylem w szwecji i widzialem. Wszystkie byly opalone i mialy zakryte wlosy. To wiocha tak nas wprowadzac w blad.

0

Zglos komentarz

J
jasio0127 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Orzesz qrwa

0

Zglos komentarz

P
Policov 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Bo Evrekmiotku potrafisz tylko bzdury wstawiać. Wrzuć jeszcze coś z serii COUB, bo za mało się nawrzucałeś.

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
9 lat temu

Rzadko zdarza się żeby szwedki miały taką jasną skórę i blond włosy. To jest dyskryminacja. Myślicie że ci o arabskiej urodzie nie potrafią skakać?

0

Zglos komentarz

Reklama