Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
predi888 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

złapanie kierowcy jest bezpieczniejsze niż łapanie ciapatych napadających na tiry

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

co to za panstwo ktore pozwala dziczy sie panoszyc , chyba ze sprytnie zainicjowana kara dla jukej za "wyrazanie wlasnych mysli"

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
9 lat temu

Pytasz co za państwo to jest już kalifat francuski, Francji już dawno nie ma, tak samo jak i unii, to sztucznie podtrzymywany twór, by eurodeputowani pociągnęli sobie jeszcze trochę kasy :)

0

Zglos komentarz

Reklama