Reklama
Reklama

Komentarze

12
D
dywizjon33 Czysta Moc
9 lat temu

To feministki uczyniły;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Lewacka prowokacja.

0

Zglos komentarz

P
parias28 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dobrze że nie wszyscy w naszym kraju zdurnieli do reszty i znalazł się ktoś kto zrobił z tym porządek.

0

Zglos komentarz

M
michal0514 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tak powinno się robić. Homoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie wiec propagowanie go do niczego dobrego nie prowadzi.

0

Zglos komentarz

K
Kijakenko 😏 Szyderca
9 lat temu

Gadają mi tu lewackie śc****a o tym, że w Polsce nie istnieje demokracja. Gdyby nie istniała, to te dziwolągi nie wyszłyby nigdy na ulice.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
9 lat temu

Brawo, poznaniacy :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Jednak jest nadzieja dla Poznania.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Wina PiSu! Moi synkowie pracujący dla HejtStop tak tego nie zostawią i złapią tych bandytów którzy dopuścili się tej podłej, antyludzkiej i niedemokratycznej zbrodni, a potem ich surowo osądzą i skażą. To skandal na skalę światową i wstyd przed panią Merkel. Jak tak można jak tak można....

Wina PiSu! Moi synkowie pracujący dla HejtStop tak tego nie zostawią i złapią tych bandytów którzy dopuścili się tej podłej, antyludzkiej i niedemokratycznej zbrodni, a potem ich surowo osądzą i skażą. To skandal na skalę światową i wstyd przed panią Merkel. Jak tak można jak tak można....

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

ojej jaka tragedia się zrobiła po prostu dramacik

0

Zglos komentarz

S
slowik11 🏹 Łowca
9 lat temu

Są normalni ludzie na tym świecie i pościągali te szmaty z miejsc gdzie wiszą normalne flagi.

0

Zglos komentarz

R
robert358 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I bardzo dobrze gó*****e flagi chorych psychicznie lewackich tumanów do kosza !

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
9 lat temu

Jeszcze sa normalni ludzie

0

Zglos komentarz

Reklama