Reklama
Fryga,albo kebab-niechciane dzieło sztuki

Fryga,albo kebab-niechciane dzieło sztuki

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Odyebane na glanc.Super sprawa chce do domu.A na poważnie to przykład dojnej zmiany jak się przepyerdala publiczne pieniądze by dac zarobić komu każą.

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
9 lat temu

toż to izolator tylko do czego Antek go wykorzysta??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Do elektromagnetycznego ataku na wroga.

0

Zglos komentarz

N
9 lat temu

za ta kase plus dotacje (ktore byly gotowe) moglismy odbudowac sedine. no ale to byla niemiecka rzezba wiec w staro piastwowskim szczecinie nie pasowala radnym pis i dali nam to...

0

Zglos komentarz

S
sarsaparilla 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To góvn0 wygląda jak wegański bieda-szaszłyk.

0

Zglos komentarz

M
margi84 🌾 Wieśniak
9 lat temu

jest za brzydkie zeby na to sie odla?

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
9 lat temu

Typowa sprawa dla CBA plus artykuł za niegospodarność.

0

Zglos komentarz

P
pipi71 🌾 Wieśniak
9 lat temu

trzeba jeszcze zobaczyć autora!

0

Zglos komentarz

P
pipi71 🌾 Wieśniak
9 lat temu

jaka mo**a takie dzieło

0

Zglos komentarz

Reklama