Reklama
Reklama

Komentarze

6
Q
Qzet 🌾 Wieśniak
9 lat temu

wiele osób było w gimbazie ale co się zmieniło... Aktualnie widzę tu 2 problemy mianowicie: -alko -same też nie piły pewnie gdzie reszta czemu nikt ich nie odstawił do domu (a tam wpi****l od ojca, a przecież coś mogło im się stać )

0

Zglos komentarz

Q
Qzet 🌾 Wieśniak
9 lat temu

wiele osób było w gimbazie ale co się zmieniło... Aktualnie widzę tu 2 problemy mianowicie: -alko -same też nie piły pewnie gdzie reszta i czemu nikt ich nie odstawił do domu (a tam wpi****l od ojca, a przecież coś mogło im się stać )

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
9 lat temu

Zdjęcie pozowane na potrzeby wiochy.

0

Zglos komentarz

P
piotr.dombrowski 🎖️ Snajper
9 lat temu

A ja myślałem że studenci zjechali po przerwie wakacyjnej.

0

Zglos komentarz

M
makaroni123 🌾 Wieśniak
9 lat temu

OK

0

Zglos komentarz

M
makaroni123 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ok

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
9 lat temu

Siostry TYGRYSA:/

0

Zglos komentarz

Reklama