Reklama
Szkoda taśmy na zaklejenie "absolutnie niczego"

Szkoda taśmy na zaklejenie "absolutnie niczego"

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

POwinny robić każdemu loda, chyba zdobyły by większa sympatię?

0

Zglos komentarz

D
dombras 😏 Szyderca
9 lat temu

a co pozaklejała ta pierwsza? ktoś może wytłumaczyć?

0

Zglos komentarz

D
dombras 😏 Szyderca
9 lat temu

pewnie minusują tępe feministki :)))))))))))))))))))

0

Zglos komentarz

M
maestronet77 🌟 Padawan
9 lat temu

Z ryja jak koń i te zaklejone dwa bomble po komarach!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Myślisz? Ja sądzę że tam nic nie ma ;)

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
9 lat temu

muslalem se,ze chlopy nie musza zaklejac

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ale koleżanka niczego sobie

0

Zglos komentarz

Reklama