Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
KSUT 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Napisał bym, że dno, ale to każdy widzi ;) hahahahahahhahaha dobre!

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

No widzę że jesteś dno .

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Jak Cię roocham to do dna ;D hahahahahahahah dobre!

0

Zglos komentarz

R
remp 🏹 Łowca
9 lat temu

antos oblatywacz

0

Zglos komentarz

A
adalbert1974 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Nie kupujemy ... nazywa sie mis-2 (2) ...

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
9 lat temu

zdziwiłbyś się frajerze, co Słowianie potrafią stworzyć:D

0

Zglos komentarz

Reklama