To już nie fani tylko fanatycy
przez
TYGRYS-1984
— 9 lat temu
To już nazywa się sekta,niech popełnią zbiorowe samobójstwo jeszcze...
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest w tym głębsza treść. Jak pozbyć się milionów ogłupiałych małolatów ? Ogłosić Zginął Bieber.
Zgłoszenie zostało wysłane
Od tego wydażenia wszystkie kobiety krwawią co miesiąc aby upamiętnić. HAHA
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane