Reklama
Source: wgrane.pl

Nie znoszę id****w, którzy wyprzedzają przed zjazd

przez Evrocot — 9 lat temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

20
K
kac.vanflut 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Pozdrowienia dla przyjaciol Czechow. Kiedys myslalem, ze w Polsce fatalnie jezdzimy. Blad, Czesi bija nas na glowe.

0

Zglos komentarz

M
maildogrup 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ładny fikołek

0

Zglos komentarz

Y
ypsylonurb 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dzięki Ci Boże za wszystkie poduszki...

0

Zglos komentarz

L
lukasz956 🌾 Wieśniak
9 lat temu

BRZOZA !! tam rośnie brzoza to musiało się tak skończyć. Powołać komisje zbadają sytuacje.

0

Zglos komentarz

Y
ypsylonurb 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To jakaś popierdołka a nie suv...

0

Zglos komentarz

K
ken299 😏 Szyderca
9 lat temu

na szczęście sam się ukarał

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Kierowca - de**l, chłopak na przystanku - szczęściarz...

0

Zglos komentarz

D
deef3 🌟 Padawan
9 lat temu

Ale jak kot spadł na cztery łapy.Nawet nie widać specjalnie uszkodzeń.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

I pięknie - szybka karma. Powinni mu od razu prawko zabrać, ale takich przepisów niestety jeszcze nie ma...

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ładnie zaparkował :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

W niemczech to norma.Wszystkie dauny tak jeżdżą.

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
9 lat temu

To są czechy de**lu.

0

Zglos komentarz

A
anabarbara 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I znow chciales sie buraku popisac wpisem,glupis ty ze brak okreslenia na twoja glupote wiesniaku,nadajesz sie wlasnie na wiocha ibez dyskusji.Kup se jeszcze okulary zebys widzial lepiej co jest na wstawce pokazane.

0

Zglos komentarz

T
twardy87 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Kto jechał przez Niemcy autostradą ten wie. Takie zjawiska są na porządku dziennym... Wyprzedzają na ostatnim pasie czasem jest ich 4, by następnie przeciąć wszystkie na raz do zjazdu ....

0

Zglos komentarz

K
kac.vanflut 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Pozdrowienia dla przyjaciol Czechow. Kiedys myslalem, ze w Polsce fatalnie jezdzimy. Blad, Czesi bija nas na glowe.

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
9 lat temu

Pierwszy

0

Zglos komentarz

B
bogas86 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Może miał odebrać z przystanku kogoś z tego autobusu, a dziewczyna mu powiedziała: "Jak znowu będę musiała czekać na Ciebie i marznąć to szlaban na seks"

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
9 lat temu

No i dalej pojedzie autobusem.

0

Zglos komentarz

B
beskitu 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jest brzoza i słychać strzały!!

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
9 lat temu

terenufka i nie dała rady na takim zjeździku !?

0

Zglos komentarz

M
Mihau2 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Kup suva, mówili... większe bezpieczeństwo bo się wyżej siedzi, mówili... Cha, cha, cha. Zwykłą Osobówką wyrobił by ten zakręt.

0

Zglos komentarz

J
Jusko79 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Po prostu chciał być szybciej na przystanku niż autobus.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Brawa dla kr***na kierującego tym samochodem.

0

Zglos komentarz

Reklama