Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Anonim
9 lat temu

a co on w swetrze w taki gorąc chodzi?

0

Zglos komentarz

S
saqigar 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Myślałem, ze Rzym to kolebka Europy?

0

Zglos komentarz

R
rosen_crantz 😏 Szyderca
9 lat temu

Samobiczowanie to jednak bardziej mi się kojarzy z chrześcijanami np. tymi na Filipinach.

0

Zglos komentarz

Reklama