Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
konnycky 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Bylem na meczu LE w Danii w Herning chyba rok albo dwa lata temu. Kibice Legii wchodIli na stadion razem z dunolami i pozniej na przerwie lazili razem nie bylo dymow a duncYcy byli zachwyceni poziomem dopingu...

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Do wora wszystkie śm***i i do utylizacji. Zainfekowane członki organizmu się amputuje jak nie można uleczyć, inaczej cały organizm gnije.

0

Zglos komentarz

Reklama