Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kenio 🏹 Łowca
9 lat temu

Idziesz do kasy i mówisz: biorę, ale płacę szwedzkimi koronami.

0

Zglos komentarz

S
slowik11 🏹 Łowca
9 lat temu

Bo Szwedzi i Norwegowie mało zarabiają dlatego maja taniej.

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
9 lat temu

W tych sklepach przelicznik jest gorszy jak w kantorach.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
9 lat temu

Realna wartosc zlotowki?

0

Zglos komentarz

Reklama