Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Jak żule grać nie potrafią ale do bitki skaczą ,trampkarze z pod budki z piwem

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Warci swych fanów, to zobowiązuje.

0

Zglos komentarz

M
Myrolq1 😏 Szyderca
9 lat temu

Banda podwórkowych de**li. Czemu ich nie wycofali jeszcze z LM?

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
9 lat temu

Liga? Zadu**e lig Europy.

0

Zglos komentarz

M
9 lat temu

graja jak ci..py i co gorsza bija sie tak samo.....:)

0

Zglos komentarz

N
Niekryta89 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wszędzie głośno o tej niby bójce, a może tak nagłośniliby gola na spalonym dzięki któremu Legia nieuczciwie wygrała mecz? Liniowy ślepy czy co...

0

Zglos komentarz

Reklama