Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
sylwekc27 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ładowałem się w czwartek w okolicy Gdańska gdzie było kilka firm stojąc pod rampą na przeciw mnie był magazyn innej firmy pod bramami były podstawione bdf-y pewnej firmy kurierskiej i były ładowane ręcznie paczki. A teraz zgadnijcie jak owa firma je ładowała i jak towar wyglądał nim wyjechały z firm...

Ładowałem się w czwartek w okolicy Gdańska gdzie było kilka firm stojąc pod rampą na przeciw mnie był magazyn innej firmy pod bramami były podstawione bdf-y pewnej firmy kurierskiej i były ładowane ręcznie paczki. A teraz zgadnijcie jak owa firma je ładowała i jak towar wyglądał nim wyjechały z firmy do magazynu centralnego.

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
9 lat temu

Osobiście załadunek mnie nie boli ale dostawa,ciągle pie@dolą że odbiorca był nieobecny

0

Zglos komentarz

W
Wujekwiocha 🌾 Wieśniak
9 lat temu

dpd i wszystko jasne

0

Zglos komentarz

Reklama