Reklama
Reklama

Komentarze

7
D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Trafiła kosa na kamień.

0

Zglos komentarz

P
Pawelmarta 🏹 Łowca
9 lat temu

Na noże walczą tchórze który nie są w stanie nikogo pokonać w uczciwej walce

0

Zglos komentarz

L
lodazajeansy 😏 Szyderca
9 lat temu

i co mam kibolom ległeł i sląskowi co ma stadion jak z papieru toaletowego, współczuć?

0

Zglos komentarz

R
rafal8 🎖️ Snajper
9 lat temu

Typowe PISowskie myślenie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Całe szczęście Rafałku ty myślisz po KODowsku, a więc słusznie i jeszcze dobrze wynagradzany jesteś. Jestem z ciebie taka dumna :)

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

robili to przecież na polecenie Watykanu, naszego obecnego okupanta i grabieżcy!

0

Zglos komentarz

S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
9 lat temu

Uwierz mi że nasz kraj niewiele by stracił gdyby Hiszpanie przerobili wszystkich tych legionistów np. na karmę dla kotów, lub krokodyli w ZOO....

0

Zglos komentarz

K
kawazcynamonem 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Uwielbiam argumenty w stylu: może kobile to naziole, de**le i homofobi, ale Hszpanie mieli kolonie.... :/

0

Zglos komentarz

Reklama