Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Niebo głupca to piekło mędrca. A więc ja tam tego piekła się nie boje.

0

Zglos komentarz

A
aio13 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Powiem mu: Ale Boga nie ma!

0

Zglos komentarz

M
marion1666 🌾 Wieśniak
9 lat temu

spojrzalabym mu prosto w oczy, zlapala za gardlo, usmiechnela sie i powiedziala : chyba sie przeslyszalam

0

Zglos komentarz

Reklama