Reklama
Wydrukować, podać swoje nazwisko i złożyć

Wydrukować, podać swoje nazwisko i złożyć

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
22

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
J
jasio0127 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Korepetytor No tak rentę ubeka ci zabierają to centrala napisała za ciebie gamoniu pozew do sądu o zadośčuczynienie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

trzeba sobie jakoś w życiu radzić tow. Piotrowicz uciekł w porę do PIS-U,a ja zostałem na lodzie

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
9 lat temu

Korepetytor, dobra riposta:-)

0

Zglos komentarz

J
jasio0127 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Marazzz a ty nadal lody kręcisz tyłkiem

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
9 lat temu

A ty nie rozumiesz, że robisz z siebie wała.

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
9 lat temu

Nie będę się zniżał do twojego poziomu, wynoszącego mniej niż wzrost kota prezesa.

0

Zglos komentarz

D
dejveet 😏 Szyderca
9 lat temu

Cytuję z tekstu: "Prezydent PR" - prezydent czego?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

gratuluję spostrzegawczości , to zwykła literówka.Wiadomo o kogo chodzi

0

Zglos komentarz

D
dejveet 😏 Szyderca
9 lat temu

Oficjalne pismo i literówka? Literówka dotyczaca nazwy panstwa? Jaja sobie robisz?

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
9 lat temu

KAżny z nas powinien coś takiego wysłać. Skoro nie odmawiają, to pieniądze zostaną u ludzi, nie?

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
9 lat temu

Tylko drogie gimbusy. By złożyć pozew trzeba wpłacić 5% wartości sporu. Czyli w przypadku pół bańki, z góry musicie wyłożyć 25 tys. tytułem kosztów sądowych...

0

Zglos komentarz

B
blind0 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Glupi jestes. Koszty sadowe sa stale i niezaleza od kwoty ktorej domaga sie powod.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Niestety, prawdopodobnie pierwszy raz przyznaję rację temu lewakowi.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
9 lat temu

Dziwię się, że wyzywasz innych od lewaków, a jak ktoś krytycznie się wypowie o największych lewakach z PiSu, to go atakujesz

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Przecież wiem, że rozdawnictwo to element lewactwa. Krytykuję takie akcje jak odszkodowania, więc jeśli coś mi się nie podoba, to PiS czy nie PiS ale piszę o tym. Niestety, w Polsce nie rządzi prawica. Jeszcze nie teraz, ale mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety, ludzi do tego...

Przecież wiem, że rozdawnictwo to element lewactwa. Krytykuję takie akcje jak odszkodowania, więc jeśli coś mi się nie podoba, to PiS czy nie PiS ale piszę o tym. Niestety, w Polsce nie rządzi prawica. Jeszcze nie teraz, ale mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety, ludzi do tego może pchnąć tylko rozlew krwi w zamachach terrorystycznych, w których giną ludzie.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
9 lat temu

Jak widać na ludzi najbardziej działa rozdawnictwo. A jak wszystko p13rdolnie, to się zobaczy

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

tomi najbardziej działa "rozdawnictwo" innym

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Kim jesteśmy? Jesteśmy socjalistami. Czego chcemy? Cudzych pieniędzy. A dlaczego? Bo nam się należą:)

0

Zglos komentarz

K
karach 😏 Szyderca
9 lat temu

Kobieta dala przyklad panstwu i tym pasozytom smolenskim!Czytalem gdzies o tym ze jesli wygra ten proces to cala sume wplaci na cele chrytatywne.

0

Zglos komentarz

A
atony 😏 Szyderca
9 lat temu

ja też chcę ja też...

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

korepetytor już wysłałeś?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

już dawno,ale pierwszeństwo mają najbliższe rodziny

0

Zglos komentarz

Reklama