Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
linaxis 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

jeden mógł by mieć strój ss a drugi w pasiakach lepszy efekt

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Rosja to rzeczywiście stan umysłu, "biez wodki nie razbieriosz".

0

Zglos komentarz

R
rafal752 🌾 Wieśniak
9 lat temu

BYŁO

0

Zglos komentarz

L
luczka01 💩 JP 100%
9 lat temu

Za każdego możesz sie przebrać tylko nie za żyda coś mi się wydaje że jeśli był by to jaki kolwiek inny symbol nie było by problemu a tak kase można wyrwać trzeba sie tylko poczuć obrażonym za co kolwiek

0

Zglos komentarz

L
luczka01 💩 JP 100%
9 lat temu

Stroje nie orginalne reprodukcja a dlaczego nie wolno ? Czemu bo żydzi ?

0

Zglos komentarz

Reklama