Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
jws70 😏 Szyderca
9 lat temu

Mają taki sam stosunek do amerykanów jak amerykanie do ruskich a wszystko dzięki Białemu Domowi i Czerwonemu Kremlowi

0

Zglos komentarz

P
Policov 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Kolejny przykład id**ty. Chce się popisać znajomością języka obcego ale go nie rozumie i właśnie takie "Fukc" wychodzi...

0

Zglos komentarz

Reklama