Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
kenio 🏹 Łowca
9 lat temu

Bo w normalnym demokratycznym kraju nie do pomyślenia jest, żeby jakaś manifestacja mogłaby się odbyć bez zgody władzy. Najważniejsze są porządek, Prawo i Sprawiedliwość.

0

Zglos komentarz

Reklama