Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
egon785 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Od sterydów pusty łeb :)

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

no tak, nasmarował sie smoła a ten go nie docenił :) gumbas

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Miał szczęście że sędzia mu nie oddał. Kulturyści w dniu zawodów są odwodnieni i skrajnie wyczerpani. Czasem ledwo na nogach stoją.

0

Zglos komentarz

M
mikiiras 🏹 Łowca
9 lat temu

Przeciez widac ze to jakies ciapate bydlo, wypastowany jak kaban Pawlaka!

0

Zglos komentarz

Reklama