Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
amenhotep 🏹 Łowca
9 lat temu

aaarob - czyżby nostalgia? Bez aluzji do systemu - tylko za klimatem "stadionu". NIC go nie powieli...:)

0

Zglos komentarz

F
fxspeed 🌾 Wieśniak
9 lat temu

jedno z najbarwniejszych miejsc stolicy...szkoda że zaorane

0

Zglos komentarz

Reklama