Reklama
Source: YouTube

Wykolejenie pociągu z 120 nowiutkimi BMW

przez Daryjo — 9 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
R
rychurabarbar 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Smutek :( , aż serce boli!!! Operatorzy koparek to ŹLI ludzie!!! https://www.facebook.com/arabgtcom/videos/10152571328895348/

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

zapewne juz jezdza po naszych "superautostradach "ewentualnie po innych demoludach

0

Zglos komentarz

N
NormiQ91 🌾 Wieśniak
9 lat temu

BMW? to nie szkoda. :)

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
9 lat temu

Jak widzę ten ciężki sprzęt przenoszący nowe samochody to mam skojarzenie z naszą władzą zajmującą się polityką.

0

Zglos komentarz

Reklama