Reklama
Ziobro przegrał z Polańskim-ekstradycji nie będzie

Ziobro przegrał z Polańskim-ekstradycji nie będzie

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
22

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

TO byl proces Ziobro-Polanski?cywilny?.Ten wielki/?/ czlowiek /158 cm/ pe****l nie powinien wyjsc z pierdla przez 15 lat.

0

Zglos komentarz

K
kostkarubika1000 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A to jest ten dobry pe****l którego bronicie ?

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
9 lat temu

A dobrym pe****lem nie był czasem proboszcz z Tylawy, którego bronił prokurator Piotrowicz?

0

Zglos komentarz

K
kostkarubika1000 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Żaden pe****l nie jest dobry nawet ten na zdjęciu którego bronicie

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Problem pe****lów jest taki, że co do Polańskiego nie ma wątpliwości przyznał się. Ten drugi i trzeci, powinien się przyznać i nie było by wątpliwości ;) Ja każdego pe****la bym co najmniej kastrował i obcinał dłonie!

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
9 lat temu

"Wy bronicie"- czyli kto? O kim Ty teraz mówisz?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

mikojan,jak byś tak robił jak piszesz to kościoły byłyby pozamykane

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Polański został po mówiony i będziemy bronić jego imię na marszach

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

Kto będzie bronił i na jakich marszch? Na paradach równości ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

jakiś nowy klon ? witamy

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
9 lat temu

@maxicoverii Nie masz nic mądrego do powiedzenia to podszywasz się trolu pisowski?? Jak zostaniesz doceniony to będziesz dostawał instrukcję z centrali.

0

Zglos komentarz

D
Davit77 😏 Szyderca
9 lat temu

Po tym jak Ziobre w sprawie Mazura amerykańce odprawili z kwitkiem temat ekstradycji Polańskiego do USA i upór w tej sprawie ministra ZERO to już nie zwykła laska, a głębokie gardło z połykiem hehe...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

To chyba dobrze że chciał oddać pe****la w ręce prawa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Tak to jest w Polsce że pe****le chodzą po wolności, a spróbuj ukraść kurę by nakarmić głodną rodzinę!!!

0

Zglos komentarz

K
komes63 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gdy zerżnął twoją nieletnią córkę w doopala, też byś go bronił ?

0

Zglos komentarz

S
SHREKUS 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Na Harnasia nie wygląda to i wieszania za poślednie ziobro nie bedzie !

0

Zglos komentarz

S
SHREKUS 🌾 Wieśniak
9 lat temu

pokazał kto ma lepsze znajomości!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
9 lat temu

Zero nie jeden raz będzie ciągnął Jankesom lachy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A głupki myśleli że żyda wyda hahaha.swoją drogą 0 tolerancji dla pe****li.nie ważne jakiej nacji.I tu szkoda że zero się nie udało.Przydało by się utrzeć nosa zwłaszcza po ostatnich doniesieniach o siatce międzynarodowej pe****li wśród władz politycznych wielu krai.Może i u nas takowe są,i chronią...

A głupki myśleli że żyda wyda hahaha.swoją drogą 0 tolerancji dla pe****li.nie ważne jakiej nacji.I tu szkoda że zero się nie udało.Przydało by się utrzeć nosa zwłaszcza po ostatnich doniesieniach o siatce międzynarodowej pe****li wśród władz politycznych wielu krai.Może i u nas takowe są,i chronią ogniwo siatki by ich nie wsypał.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

Bolek i Jaruzelski sprzedali Polskę.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

Romek dzięki tobie mogłem zobaczyć twoje wspaniałe dzieła filmowe Nóż w wodzie, Nieustraszeni pogromcy wampirów ,Chinatown, Piraci , Frantic,Dziewiąte wrota , Pianista ,Lokator.

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Głupek.Jakby przyjął na siebie odpowiedzialność jak facet,to by już dawno miał to za sobą,a tak ma hocki-klocki na stare lata.pan reżyser artysta.

0

Zglos komentarz

Reklama