Podobne posty
Komentarze
14TO byl proces Ziobro-Polanski?cywilny?.Ten wielki/?/ czlowiek /158 cm/ pe****l nie powinien wyjsc z pierdla przez 15 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dobrym pe****lem nie był czasem proboszcz z Tylawy, którego bronił prokurator Piotrowicz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żaden pe****l nie jest dobry nawet ten na zdjęciu którego bronicie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem pe****lów jest taki, że co do Polańskiego nie ma wątpliwości przyznał się. Ten drugi i trzeci, powinien się przyznać i nie było by wątpliwości ;) Ja każdego pe****la bym co najmniej kastrował i obcinał dłonie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mikojan,jak byś tak robił jak piszesz to kościoły byłyby pozamykane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polański został po mówiony i będziemy bronić jego imię na marszach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto będzie bronił i na jakich marszch? Na paradach równości ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jakiś nowy klon ? witamy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@maxicoverii Nie masz nic mądrego do powiedzenia to podszywasz się trolu pisowski?? Jak zostaniesz doceniony to będziesz dostawał instrukcję z centrali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po tym jak Ziobre w sprawie Mazura amerykańce odprawili z kwitkiem temat ekstradycji Polańskiego do USA i upór w tej sprawie ministra ZERO to już nie zwykła laska, a głębokie gardło z połykiem hehe...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To chyba dobrze że chciał oddać pe****la w ręce prawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest w Polsce że pe****le chodzą po wolności, a spróbuj ukraść kurę by nakarmić głodną rodzinę!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na Harnasia nie wygląda to i wieszania za poślednie ziobro nie bedzie !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A głupki myśleli że żyda wyda hahaha.swoją drogą 0 tolerancji dla pe****li.nie ważne jakiej nacji.I tu szkoda że zero się nie udało.Przydało by się utrzeć nosa zwłaszcza po ostatnich doniesieniach o siatce międzynarodowej pe****li wśród władz politycznych wielu krai.Może i u nas takowe są,i chronią...
A głupki myśleli że żyda wyda hahaha.swoją drogą 0 tolerancji dla pe****li.nie ważne jakiej nacji.I tu szkoda że zero się nie udało.Przydało by się utrzeć nosa zwłaszcza po ostatnich doniesieniach o siatce międzynarodowej pe****li wśród władz politycznych wielu krai.Może i u nas takowe są,i chronią ogniwo siatki by ich nie wsypał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bolek i Jaruzelski sprzedali Polskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Romek dzięki tobie mogłem zobaczyć twoje wspaniałe dzieła filmowe Nóż w wodzie, Nieustraszeni pogromcy wampirów ,Chinatown, Piraci , Frantic,Dziewiąte wrota , Pianista ,Lokator.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Głupek.Jakby przyjął na siebie odpowiedzialność jak facet,to by już dawno miał to za sobą,a tak ma hocki-klocki na stare lata.pan reżyser artysta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane