Reklama
Konfetti z nieba na cześć v-ce mim. Zielińskiego

Konfetti z nieba na cześć v-ce mim. Zielińskiego

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Ale jak ładnie to wygląda:)

0

Zglos komentarz

P
PapierowyKrasnal 😏 Szyderca
9 lat temu

Prawda? Trawa malowana na zielono też pięknie wyglądała swego czasu ;) Stare czasy wracają.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Robią sobie defilady jak na cześć Kima Dzong Una. A z naszych podatków na to wezmą.

0

Zglos komentarz

L
luczka01 💩 JP 100%
9 lat temu

Za poprzedników POlicja ludziom na ulicy zamiast wycinanek sprzedawała buty cóż to była za demokracja nie to co teraz

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
9 lat temu

No i g*tara policja zarobiona to i mi łatwiej na robocie będzie

0

Zglos komentarz

Reklama