Reklama
Reklama

Komentarze

2
O
ona3000 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Biedna dziewczyna sobie krzywde robic, zamiast isc pobiegac :(

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
9 lat temu

wszystko OK, tylko niech składkę zdrowotną ma podwyższoną: 10% za każdy kilogram powyżej BMI ...

0

Zglos komentarz

Reklama