Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Mikojan, Bodan i Eliach, trole zawsze razem :-)

0

Zglos komentarz

D
dombras 😏 Szyderca
9 lat temu

No nie... najlepiej być spe**loną ciotopapugoesesmanem... że też nie ma snajpera na te qrwy...

0

Zglos komentarz

A
albercik179 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Całe szczęście że się nie znam.To coś za środka za te symbole powinno być zutylizowane.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
9 lat temu

to POJE***E COŚ powinno spędzić turnus uświadamiający w Auszwic - z pełnymi nazistowskimi atrakcjami ...

0

Zglos komentarz

Reklama