Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

qurvva ten Suski to naprawdę cep jest,można nawet powiedzieć że to mega cep,mega mega cep...

0

Zglos komentarz

S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
9 lat temu

W czasach Stalina nadwornym głupkiem na Kremlu był niejaki Woroszyłow, dzisiaj takim nadwornym pajacem w Pisie jest niejaki Siuśki ;)

0

Zglos komentarz

V
voyager1970 🌾 Wieśniak
9 lat temu

pewnie Harasin

0

Zglos komentarz

K
krkLol 🏹 Łowca
9 lat temu

Panie Suski - odpowiedź brzmi: zu Anhalt-Zerbst-Dornburg

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Takich nieudacznikow historia Polski nie pamięta, jedyne co dobre w tej całej sytuacji to to że można się z nieudacznikow pośmiać :-)

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Lepiej niech ustali kto to był Jakub Bąk, bo caryce znają wszyscy w środowisku sędziowskim.

0

Zglos komentarz

Reklama