Reklama
Bo jak inaczej to wytłumaczyć..?

Bo jak inaczej to wytłumaczyć..?

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
T
turbo-mx 🏹 Łowca
9 lat temu

nie, nie diabłem. od tego boga nawet się diabeł odwrócił aby na to całe zło nie potrzeć

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

czyli wszyscy "Bogowie" a szczególnie ich ziemscy "namiestnicy", to diabły!

0

Zglos komentarz

S
smok.wawelski 😏 Szyderca
9 lat temu

ja tam się piekła nie boję ale miłujących ludzi którzy wiedzą co dla mnie najlepsze

0

Zglos komentarz

Reklama