Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krzyspi25 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Rzeczywiście niezły bęcwał.... dawać rurki klejone na instalację CO ;) Chyba że to są PP, ale pomalowane na biało...., a zawijas? Kompensacja niezbędna przy długich prostych odcinkach.

0

Zglos komentarz

K
krzyspi25 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Co za wiocha.... już ktoś dał minusa pod moim rzeczowym komentarzem..... pewnie jakiś amator.....

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
9 lat temu

co do kompensaji się zgodzę, jednak klejonki tak nie wywiniesz więc to musi być PP termozgrzewalna. Nie rozumie jednak intencji autora odnośnie podłączenia grzejnika, można zrobić to na jednej rurce szeregowo jednak wymaga to odpowiedniego dobrania kryz i naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, sam s...

co do kompensaji się zgodzę, jednak klejonki tak nie wywiniesz więc to musi być PP termozgrzewalna. Nie rozumie jednak intencji autora odnośnie podłączenia grzejnika, można zrobić to na jednej rurce szeregowo jednak wymaga to odpowiedniego dobrania kryz i naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, sam spotkałem 2 razy taka instalację i działała. Hmm a może to nie kompensacyjny zawijas tylko syfon?? Idzie zgłupieć. Chętnie zobaczył bym cała instalację.

0

Zglos komentarz

A
adamoo2005 💩 JP 100%
9 lat temu

Niezłe , grzejnik podłączony szeregowo .

0

Zglos komentarz

Reklama