Reklama
Reklama

Komentarze

6
H
hector1923 🏆 Master
9 lat temu

Yebany sierściuch ;)

0

Zglos komentarz

O
oliwia79 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dawno się juz na wiosce nie poplkalam ze śmiechu 😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

V
vvesem 🏹 Łowca
9 lat temu

Proste, facet go nie lubi leje go jak ten włazi na stół, teraz miał okazje odwdzięczyć się po co kładzie nogę na stół.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
9 lat temu

Zastanawia mnie kto i po co montuje kamery w mieszkaniu.

0

Zglos komentarz

S
sttk 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Masz podgląd do mieszkania zdalnie, przydatne żeby sprawdzić w razie alarmu albo np. czy zamknąłęś okno bo burza idzie. A nagrywanie jest dodatkową funkcją.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
9 lat temu

"O nie! Stary to wypije, a ja mu nasikałem do kubka!"

0

Zglos komentarz

B
bruli1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

"NIE MA TAKIEGO CHLANIA ALKOHOLIKU YEBANY! A POTEM TŁUCZESZ GRAŻYNE JAK MOKRE ŻYTO"

0

Zglos komentarz

Reklama