Reklama
Kiedy wreszcie wyjechałeś z Krakowa

Kiedy wreszcie wyjechałeś z Krakowa

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krkLol 🏹 Łowca
9 lat temu

Heheheheheheheh...no tak to u mnie z grubsza wygląda hehehehehe

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

nie wiem oco tu chodzi nie jestem ani z Krakowa ani z Warszawy ale widać admin jest tutaj jakiś anyt, i co najgorsze promuje takie zachowania, czasami mam wrażenie jak by za komputerem admina siedziała małpa a nie człowiek, chociaż i w tym stopniu małpa wykazała by większy iloraz inteligencji.

nie wiem oco tu chodzi nie jestem ani z Krakowa ani z Warszawy ale widać admin jest tutaj jakiś anyt, i co najgorsze promuje takie zachowania, czasami mam wrażenie jak by za komputerem admina siedziała małpa a nie człowiek, chociaż i w tym stopniu małpa wykazała by większy iloraz inteligencji.

0

Zglos komentarz

S
Swing 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Podejrzewam że chodzi o smog. W takie dni jak dziś trzeba tam powietrze pogryźć :)

0

Zglos komentarz

Reklama