Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
lukasz_ef 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Płoszenie z pomocą ptaków drapieżnych to jedna z najskuteczniejszych metod, to że ptaki siędzą w jednym miejscu to nic niezwykłego sokolnik przecież nie będzie chodził ze wszystkimi na raz. Z urzędnikami bywa różnie, ale np właściciele plantacji borówek raczej nie płaciliby grubych pieniędzy za taką...

Płoszenie z pomocą ptaków drapieżnych to jedna z najskuteczniejszych metod, to że ptaki siędzą w jednym miejscu to nic niezwykłego sokolnik przecież nie będzie chodził ze wszystkimi na raz. Z urzędnikami bywa różnie, ale np właściciele plantacji borówek raczej nie płaciliby grubych pieniędzy za taką usługę.

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

W parku chodzą ludzie z psami,przywiązany ptak nie ucieknie,jak psu się zamarzy zapolować.Poza tym ludzie są de**lami,i nie wiadomo,czy by się komuś nie zachciało"pobawić"z ptakami.W problematycznym terenie,takim jak ten, można zainstalować głośniki,emitujące dźwięki wydawane przez ptaki d...

W parku chodzą ludzie z psami,przywiązany ptak nie ucieknie,jak psu się zamarzy zapolować.Poza tym ludzie są de**lami,i nie wiadomo,czy by się komuś nie zachciało"pobawić"z ptakami.W problematycznym terenie,takim jak ten, można zainstalować głośniki,emitujące dźwięki wydawane przez ptaki drapieżne,to też dobrze działa.Urzędasy tępo wykorzystali metodę,tak jak Ty uznając,że spoko,tak się robi.Ale bardziej pomyśleć czy na pewno będzie dobrze,to już za trudno było.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Przecież wiadomo - urzędnicy. Im do myślenia nie po drodze.

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Urzędnik to stan umysłu a nie zawód.

0

Zglos komentarz

S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
9 lat temu

ich tam za ku**sy przywiązać !!!

0

Zglos komentarz

Y
yaev 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Mamy w Polsce miejscowość Radom, gdzie odmieniamy "idioci z Radomskiego" ale mamy też miejscowość Radomsko gdzie odmienimy "idioci z Radomszczańskiego" no to z której miejscowości są ci urzędnicy?

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Z Radomska,dzięki i poprawiam.Ale za to przymiotniki "radomskiego,"radomszczańskiego",w środku zdania to z małej litery trzeba pisać,co nie?:)

0

Zglos komentarz

Reklama