Reklama
Source: wgrane.pl

Lanie od żony i córki plus teściowa na chacie

przez seroten — 9 lat temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

17
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

No no szacuneczek... pierwszy raz widzę, by dywan w rosyjskim domu był na podłodze,a nie na ścianie.

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
9 lat temu

"ja nie mogę liczyć, ja mogę liczyć tylko na siebie..." "Ty nieruchawica" skoro sama ze sobą to nieruchawica...

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Russian trudne sprawy :))

0

Zglos komentarz

M
mirkow76 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gra artą to i nie dziwne, że mu łomot sprawiły. One pewnie grają HT-kami.

0

Zglos komentarz

E
enter69 🏹 Łowca
9 lat temu

Ruskie "Trudne sprawy".

0

Zglos komentarz

D
dandikos 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I bardzo dobrze tak sie powinno traktować clikerów :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

To samo dzieje się w polsce w każdym polskiej kamienicy i w każdym bloku.

0

Zglos komentarz

S
spasiony 🌾 Wieśniak
9 lat temu

TROLL

0

Zglos komentarz

G
goriila 😏 Szyderca
9 lat temu

i u ciebie na chACIE

0

Zglos komentarz

G
goriila 😏 Szyderca
9 lat temu

i u ciebie na chacie w de za 300 euro miesiecznie bogaczu moralny oraz mentalny

0

Zglos komentarz

D
DiamanteNegro 🌾 Wieśniak
9 lat temu

uff, to dobrze ze mieszkam w domu jednorodzinnym

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Widziały gały co brały. Tak to jest jak ludzie zaślepieni neuroprzekaźnikami. A potem płacz, bo nie tak miało być. Heheszky, nawet mi nie żal takich ludzi:-)

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ile było takich przypadków Przykładny grzeczny spokojny sąsiad a tu taka tragedia zabił żone teściową i dzieci. W końcu każdemu puszczą nerwy.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

Saszeńka gra w tankistow i ma wszystko w żopie.

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
9 lat temu

Coraz więcej ruskich filmów, widocznie ruskie trolle straciły instynkt konspiracyjny.

0

Zglos komentarz

Z
ziomal19922 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tez gram w Word of Tanks dobrze ze nie mam kobiety

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Grasz w grę, której nawet nie potrafisz poprawnie napisać... Jednak to prawda, że gejmerzy to spie*doliny.

0

Zglos komentarz

M
MaciekKanibal 🌾 Wieśniak
9 lat temu

...Powiedziała osoba z goownem zamiast mózgu...

0

Zglos komentarz

W
wielki_miszcz 😏 Szyderca
9 lat temu

program o niczym dla słabo rozgarniętych umysłowo ... scenariusz, realizacja odcinka - a gawiedź się podnieca, również na wiocha

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Co DOPIERO jak by TROLOWAŁ na WIOCHA?

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
9 lat temu

Taka rodzina to dopiero wiocha... nie dadzą chłopu pograć w WOTa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

NO w końcu nagrali hamerykanina bossa

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

"Trudne sprawy" po rosyjsku, i wszystko jasne....

0

Zglos komentarz

Reklama