Reklama
Reklama

Komentarze

37
M
malgosia.xxxx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Już raz na wiocha widziałam te dywany, tylko wtedy siedział na nich koleś :)

0

Zglos komentarz

P
penejente 🌾 Wieśniak
13 lat temu

akurat, na scianie nie wisi dywan tylko specjalna kapa ktora chroni przed brudzeniem sciany no i pelni funkcje ozdobna...

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

Czekaja z utesknieniem na Sindbada Zeglarza i odleca z nim na tych dywanach do krainy "wiecznej szczesliwosci"

0

Zglos komentarz

J
jebnijsmajlaxd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dywany... wszędzie dywany.. xd

0

Zglos komentarz

P
pieckaflowy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ROSJA

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Boże wszedzie dywany .. prawie jak szejkowie ..

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
13 lat temu

Brałbym na dywanie. Tym na podłodze i na ścianie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Osiągnęła wreszcie tzw. nirwanę!

0

Zglos komentarz

P
pukacz_dziur 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a*s to a*s jak w requiem for a dream

0

Zglos komentarz

N
nowy323fgt 🌾 Wieśniak
13 lat temu

T o na bank u ruskich... nawet jak kreca porno to w takich sceneriach..

0

Zglos komentarz

M
mirooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haaa chodziłem chwile do takiej panny i tez miala dywan na scianie :D wiejska glupia dziewucha ale laske darła zawodowo :D

0

Zglos komentarz

B
banaann88 😏 Szyderca
13 lat temu

Jeżeli na zdjęciu na ścianie/podłodze/kanapie, opcjonalnie WSZĘDZIE widać dywany, t jest to Rosja... a to jak wiadomo jest stan umysłu. I nie ma po co takich zdjęć komentować :D

0

Zglos komentarz

A
Aszkaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

taka moda z tymi dywanami to w rosji. jak im sie podoba to ich sprawa..

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

powinny być bez dolnej garderoby i miec di**o wetknięte.1 na 2 tyłki

0

Zglos komentarz

C
czarna1281 🎖️ Snajper
13 lat temu

doopa z doopą na Persji

0

Zglos komentarz

F
flesz007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

szczepiły sie d**ami

0

Zglos komentarz

K
Kawka1910 💩 JP 100%
13 lat temu

Haha masakra jakie cioty !!! Pozdro dla tej w białym ;D

0

Zglos komentarz

R
rasia911 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bliźniaki syjamskie zrośnięte d**ami...

0

Zglos komentarz

D
darcia9208 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaka matka taka córka

0

Zglos komentarz

J
jojosog 🌾 Wieśniak
13 lat temu

skleiły sie d**ami jak psy :D

0

Zglos komentarz

A
adolm1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co za mo**y

0

Zglos komentarz

H
Hryc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiochą to jest dywan na ścianie, pewnie fotka zza wschodniej granicy.

0

Zglos komentarz

L
lolekel 💩 JP 100%
13 lat temu

Wiochą jest nieznajomość sztuki ; ) polecam wrócić sie do gimbazy i poczytac o tych waszych,, dywanach na sciane"

0

Zglos komentarz

G
greenhunter 🌾 Wieśniak
13 lat temu

@lolekel Miło kogoś mądrego spotkać

0

Zglos komentarz

C
cielak12345 🌾 Wieśniak
13 lat temu

@lolekel oni są w gimbazie, tylko tego rzekomo nie przerabiali...

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
14 lat temu

dywan narzuta i dywan qzwa mozna dostac oczo plasu

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
13 lat temu

Ludzk stonoga 1/2.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wiochą jest nabijanie się z innych kultur.

0

Zglos komentarz

F
Fred76 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nienachalnej urody bliźnięta syjamskie zrośnięte d**ami

0

Zglos komentarz

W
wieczur89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tyłek w tyłek z "Requiem dla snu" :D

0

Zglos komentarz

A
abart_wiocha 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pierwsze skojarzenie też miałem z tym filmem (ale powinno chyba być:a teraz d**a z d**ą)

0

Zglos komentarz

R
RozczochranyLep 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Hahaha :D umarłem! :D

0

Zglos komentarz

V
viscoplast 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czyżby podwójne di**o? o.0

0

Zglos komentarz

F
fracek1313 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wyglada jakby ogórkiem sie dzieliły heh

0

Zglos komentarz

M
mamba1983 🌾 Wieśniak
13 lat temu

oślepłam....

0

Zglos komentarz

B
benekbembenek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A*S-TO-A*S..taka zabawa

0

Zglos komentarz

S
sugarfr33 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sheeeiit, i weź rozkmiń gdzie tu jest podłoga...

0

Zglos komentarz

A
acidman 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zasłony też chyba są z dywanu Hue :D

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Sprytnie zaaplikowały sobie wibrator dla dwojga...zadowolone miny mają obie

0

Zglos komentarz

S
Samarka 🏹 Łowca
13 lat temu

Wystrój mieszkania i ich wygląd daje upiorny efekt tanich k*rew w tanim burdelu...

0

Zglos komentarz

P
piciu234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tu masz racje bo na ukrainie jest taka kultura ze wieszają dywan na ścianie

0

Zglos komentarz

Reklama