Reklama
Reklama

Komentarze

5
Z
ziarko1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

maja rozmach sku.r.wsyny ;)

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
9 lat temu

Jak nasi politycy, biurokraci i kler razem wzięci.

0

Zglos komentarz

I
indianer1971 🌾 Wieśniak
9 lat temu

czarny piątek po meksykańsku

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Rozgrabiają amerykański sklep? PIS robi to samo z niemieckimi tylko ze podatkami ściąganymi przez urzędasów z fiskusa. A potem za pomocą urzędasów z mopsów rozdaje łupy. Prawaki nawet sami nie muszą kraść i to im się podoba. Dlatego popierają PIS.

0

Zglos komentarz

C
cagenicolas 🌾 Wieśniak
9 lat temu

u nas tez tak powinni ludzie robic za kazda podwyzke pradu, czy gazu moze odechciało by mi sie podwyzek robic

0

Zglos komentarz

Reklama