Reklama
Kiedy otwierasz okno w Krakowie żeby przewietrzyć

Kiedy otwierasz okno w Krakowie żeby przewietrzyć

przez Admin — 9 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Dawajcie więcej na kler a mniej na ekologie i duście się w tym smogu prawaki.

0

Zglos komentarz

Z
zacharowicz 🎖️ Snajper
9 lat temu

A Ty lewak ile dałeś na ekologię? Co zrobiłeś dla ekologii? Wyłącz na dobę komputer, TV żeby zużycie energii było mniejsze! Czepiasz się prawaków, ale pewnie sam w piecu palisz śm***iami, plastikowymi butelkami i własnymi pieluchami!

0

Zglos komentarz

K
kenio 🏹 Łowca
9 lat temu

Smog wawelski

0

Zglos komentarz

Reklama