Reklama
Source: wgrane.pl

Laweciarz urwał drzwi czym wkurzył kierowcę

przez qbus91 — 9 lat temu
36

Zglos post

Reklama

Komentarze

33
J
jamakasa 💩 JP 100%
9 lat temu

Właśnie, jeden nie potrafi wyciągać, za to temu co nagrywał to wjechanie do rowu wychodzi świetnie.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
9 lat temu

Cwaniaczek z Corsy dwie gumy od krzyża i z buta do domciu do mamusi !!!

0

Zglos komentarz

T
tomek-kt 😏 Szyderca
9 lat temu

Autorze filmu. Zamiast kozaczyć lepiej opowiedz jak to się stało, że na prostej drodze w rowie się znalazłeś? Taki kozak, a jeździć po śniegu nie potrafisz? Drzwi należało zamknąć, a nie byłoby problemu.

0

Zglos komentarz

T
Tytan-SC 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oto krótki filmik jak GŁĄB wleciał autem do rowu. Proszę bardzo auto było całe ale GŁĄB nim jechał :)))

0

Zglos komentarz

E
E1000000 🌾 Wieśniak
9 lat temu

na ch## mu te drzwi jak auto na złom pójdzie, za cenę tego przodu pewnie dwie takie corsy można zdobyć:D

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
9 lat temu

Co za tępy tłuk, szrot do kasacji a on drze ryja o drzwi...

0

Zglos komentarz

N
neodo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Śm***iu z niebieskiego grata twoje auto to i tak już nic nie warty złom A otwarte drzwi to twój problem A nie laweciarza. Mówisz że przysłali go*****za a sam masz głos gó****ka wiejskiego po za tym sądząc po aucie to pewnie twoja "pierwsza fura" która roz**bales pilujac na recznym w sniegu...

Śm***iu z niebieskiego grata twoje auto to i tak już nic nie warty złom A otwarte drzwi to twój problem A nie laweciarza. Mówisz że przysłali go*****za a sam masz głos gó****ka wiejskiego po za tym sądząc po aucie to pewnie twoja "pierwsza fura" która roz**bales pilujac na recznym w sniegu. Dobrze ci , Jeszce powinien za to gadanie ci wyciągnąć grata I odholowac pare km dalej i zostawić W kolejnym rowie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Trzeba było głąbie użyć mózgu i jechać tak żebyś się do tego rowu nie wpier...., a teraz to już i tak bez różnicy czy te drzwi były całe, czy nie, bo to i tak już tylko na złom się nadaje, no chyba, że rozpaczasz tak, bo miałeś jeszcze zamiar tą wymiętą gazetę klepać. Jeśli tak, to już naprawdę tota...

Trzeba było głąbie użyć mózgu i jechać tak żebyś się do tego rowu nie wpier...., a teraz to już i tak bez różnicy czy te drzwi były całe, czy nie, bo to i tak już tylko na złom się nadaje, no chyba, że rozpaczasz tak, bo miałeś jeszcze zamiar tą wymiętą gazetę klepać. Jeśli tak, to już naprawdę totalnie współczuję ci głupoty.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
9 lat temu

Na h...j te drzwi otwierał, a jak już tworzył, to trzeba było zamknąć. Laweciaż to nie oddźwierny, żeby mu za d**ą drzwi zamykał.

0

Zglos komentarz

M
marekborowik7 🌾 Wieśniak
9 lat temu

na pewno burak z corsy nie zamkną drzwi a teraz się sadzi

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
9 lat temu

Laweciarz nie umiał wyciągać auta z rowu, a koleś z corsy nie umie prowadzić auta na śniegu więc jest 1:1

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
9 lat temu

Taka Corsa warta w całości max 5000 zł, a koszt naprawy przodu ok 6000 więc nie rozumiem po co tyle krzyku o dodatkowy element. Auto i tak do kasacji.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Na miejscu laweciarza wyciągnął bym też tel i nagrywa mówiąc " oto krótki filmik jak ktoś nie umie kompletnie jeździć... "

0

Zglos komentarz

M
mikmas 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oto filmik, jak profesjonalista potrafi się wpjerdolić corsą do rowu

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Hahaha, komentarze są zarąbiste:) Miałem coś napisać, ale widzę, że już wszystko zostało napisane:)

0

Zglos komentarz

Q
q3szczawson 💩 JP 100%
8 lat temu

Skąd macie info że filmujący prowadził corse?

0

Zglos komentarz

B
blajma 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na miejscu laweciarza zostawilbym driwtera w tym rowie i pojechal w h...!!!kierowca corsy w BORZ-e jezdzil 😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

P
punkpropaganda 🏹 Łowca
9 lat temu

To autko i tak już było zmiażdżone XD

0

Zglos komentarz

K
kurde26 😏 Szyderca
9 lat temu

Ja fachowcem nie jestem od wyciągania aut z rowu ale to chyba nie jest problem laweciarza że głąb zostawił otwarte drzwi. Najpierw płakał w słuchawkę a potem od de**li wyzywa. Burak cukrowy i tyle.

0

Zglos komentarz

S
sirMati 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Głąb to ten, co jak spadnie trochę śniegu od razu po rowach jeździ...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

Wiocha to ten laweciarz nie umiem to nie robię, byle kto może wsiąść do lawety i takie dodatkowe szkody robić, pewnie nie zwrócił uwagi ze drzwi uchylone i upi****lił, ciekawe jak zabezpiecza takie auto? nie zauważy i co na środku drogi mu z lawety spadnie.

0

Zglos komentarz

C
cemaxx 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oto krótki filmik pokazujący de**la, który na prostej drodze wypadł z zakrętu.

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
9 lat temu

Jak można na prostej drodze wypaść z zakrętu ?

0

Zglos komentarz

F
fms9 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Laweciarz przyjechał mu z pomocą bo "poszalał", a ten na niego najeżdża. Jak taki kozak mógł sam sobie auto wyciągnąć.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
9 lat temu

Głąb laweciarz?? Przecie to nie On rozwalił auto i potrzebuje pomocy.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

W tym wypadku urwane drzwi to i tak nie problem jak auto całe skasowane

0

Zglos komentarz

S
serdzio 🌾 Wieśniak
9 lat temu

CYTRYN I GUMIAK 😋

0

Zglos komentarz

D
Daniel191920 💩 JP 100%
9 lat temu

sapiesz się o corse warta może 2 tys .. a druga sprawa te drzwi ... podczas wyciągania samochodu same się otworzyly??? kto otwiera drzwi podczas wyciągania

0

Zglos komentarz

S
szyps 🏹 Łowca
9 lat temu

akurat corsa c jest więcej warta niż 2000. nie zmienia to faktu, że kierowca to id***a i kr***n. tak jak piszesz; drzwi same się nie otworzyły.

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
9 lat temu

szyps ta akurat nie jest i tyle warta nawet przed wyciąganiem z rowu

0

Zglos komentarz

B
boiles 🌾 Wieśniak
9 lat temu

burak z corsy chciał podriftować na śniegu i przypier.....lił w drzewo tak się mają wieśniackie wyczyny. złom i tak na żyletki.

0

Zglos komentarz

S
sziwka 🌾 Wieśniak
9 lat temu

hahahaha co za burak z corsy hahahahaha i jeszcze wieśniackie wycieraczki pomalowane pewnie sprayem pod kolor auta..... JPRD takich wieśniaków powinni poddawać obowiązkowej eutanazji.... a auto to na złom już dawno burasie i kierowca pewnie był przekonany że takiego szrotu nie warto ratować...

hahahaha co za burak z corsy hahahahaha i jeszcze wieśniackie wycieraczki pomalowane pewnie sprayem pod kolor auta..... JPRD takich wieśniaków powinni poddawać obowiązkowej eutanazji.... a auto to na złom już dawno burasie i kierowca pewnie był przekonany że takiego szrotu nie warto ratować...

0

Zglos komentarz

P
pironet12 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Sam jesteś głąb,naucz sie jeżdzić najpierw a potem krytykuj innych.Corsa i tak złom

0

Zglos komentarz

A
alexkret 🌾 Wieśniak
9 lat temu

qrwa corsa i tak na zlom i jeszcze sapie...

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
9 lat temu

qbus91 "czym" na to sobie zasłużyliśmy??????

0

Zglos komentarz

R
romanWioska 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A ty gdzie byłeś????Srałeś??? Kto nie pilnuje swego ,to kijem jego!!!

0

Zglos komentarz

Reklama