Reklama
Oczywiście jak lewaki coś podpalą to jest: WPADKA!

Oczywiście jak lewaki coś podpalą to jest: WPADKA!

przez kaoze — 9 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
P
pablo_2015 🎖️ Snajper
9 lat temu

Lewactwo solidaryzuje się w stanach z religią pokoju w Europie... :D

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

Gorące przywitanie imigranta.

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Na socjalu się tak dorobił że na limuzynę go stać

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
9 lat temu

Krótko i na temat o aktywistach.

0

Zglos komentarz

Reklama