Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Katole powinni płacić dodatkowy podatek na kościoł tak jak w niemczech. Niech sobie sami opłacają swoich szamanów. Skoro już muszą mieć kanały poświęcone.

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ale SUCHAR! To było chyba ponad 10 lat temu. A tak przy okazji: przy korycie było wtedy "peło".

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

żeby szambo glanc miało :)

0

Zglos komentarz

Reklama