Reklama
Reklama

Komentarze

5
F
funkiller 😏 Szyderca
9 lat temu

Przecież Bolek i Lolek, to bajka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A kto ty jesteś autorze:monotematyczny głupek.Komfitury nie obronisz.

0

Zglos komentarz

A
A.Hofman 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Nikt nie ma ochoty ciebie bronić,kapusto.

0

Zglos komentarz

G
gimemoa 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jeden i drugi nadają się na śmietnik historii i by jak najszybciej o nich zapomnieć.

0

Zglos komentarz

M
Medekekek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oj maxiu maxiu... Ale Ty jesteś głupiutki :))

0

Zglos komentarz

K
Karolu69 🏹 Łowca
9 lat temu

Posiadanie rozumnego wnuczka w wieku 47 lat - to jest bajka

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
9 lat temu

A CO WEDŁUG CIEBIE TO TRZEBA MIEĆ 70 ŻEBY WNUCZEK MIAŁ TYLE LAT ŻEBY BYŁ ROZUMNY?tyś to chyba był wnuczkiem id**tą i tak ci zostało...

0

Zglos komentarz

Reklama