Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Bobby1979 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Kawał ćpuna z kierowcy Laguna!

0

Zglos komentarz

G
gola20061 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Eeee no bez przesady po 12 latach w Irl cos takiego napewno mnie nie zdziwi. Mój kumpel mówi "irlandczycy nie parkują oni auta porzucają" Pozzz dla całej zielonej wyspy ;-)

0

Zglos komentarz

J
jackfromcavan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Szkoda nawet się wypowiadać na temat "kierowców"z Zielonej Wyspy...

0

Zglos komentarz

Reklama