Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
9 lat temu

dobrze,że kolo zdążył się napić...

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
9 lat temu

właśnie dlatego ten stolik "zajumali" za dużo pił nie stać ich - ile to mln mają długu 100- 150

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
9 lat temu

A co ma Durczok do TVPPIS?

0

Zglos komentarz

R
red1977 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jak Wiktor będzie u rodziców w Ksawerowie to sie go zapytam o co chodzilo z tym stolikiem

0

Zglos komentarz

Reklama