Reklama
Reklama

Komentarze

12
B
beeveer 🎖️ Snajper
9 lat temu

Tylko zapamiętajcie: wypadek z winy macierewicza - to nie wypadek - zwykła kolizja. wypadek szydło - winny ktoś postronny - to nie wypadek - to katastrofa w ruchu lądowym. obłudne sku..syny.

0

Zglos komentarz

M
mokol25 💩 JP 100%
9 lat temu

Bo to wszystko to wina tuska :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A pokażesz rozbitą limuzynę komorowskiego ? albo pijane borowiki sfora.pl/polska/Pijani-BOR-owcy-rozbili-auto-kolo-domu-prezydenta-a44518

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
9 lat temu

Laweta+ to jest nowy program PiS

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
9 lat temu

To są chyba ostrzeżenia z samej góry

0

Zglos komentarz

J
jws70 😏 Szyderca
9 lat temu

ty Arioch 999 lubicie strzelać w tył głowy i zakopywać w lesie jewreju śnięty

0

Zglos komentarz

M
Myrolq1 😏 Szyderca
9 lat temu

A wszystko zaczeło się niewinnie od katastrofy Smoleńskiej.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

i to wszystko za naszą kasę

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
9 lat temu

...na początku była brzoza...

0

Zglos komentarz

L
lalecznik 🌟 Padawan
9 lat temu

Zauważyliście? Rozwałka proporcjonalna do znaczenie w partii. Najpierw brat prezesa, potem długo nic, potem Antoni, następnie Broszka, na samym końcu Długopis z pękniętą gumą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Ale kopacz jak jeździła to autokarem z obstawą, a w drogę powrotną samolotem. To był dopiero koszt niesamowity. A tu rząd jeździ tańszym środkiem transportu,tak jak przeciętny obywatel i ludzie mają pretensje ?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

A ile osób już z tego powodu ucierpiało łącznie?...zwykłych obywateli?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Za rządów po-psl większość obywateli narodowości Polskiej ucierpiało. Pierwszorzędnie zostali wyruch ani w dups ko

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

Ruchani się nie zmienili...tylko ruchający a dowiesz sie o tym na emeryturze, pomoże ci tylko nabyta za PIS umiejętność żarliwej kościelnej modlitwy, bo tak urządzą ten kraj, że nic nie zostanie

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
9 lat temu

Za dwa lata dołączyć będzie można mapę kraju z napisem "rząd".

0

Zglos komentarz

Reklama